Kategorie: Wszystkie | Fryzury | Fryzury Gwiazd | Kosmetyki | Uroda | Włosy
RSS
niedziela, 24 maja 2009
Dobór fryzury

Jednym z sekretów piękna hollywoodzkich gwiazd jest idealnie dobrana do kształtu twarzy fryzura. Jeśli poznasz fryzury gwiazd, ty również będziesz mogła dopasować do swojej buzi uczesanie, które podkreśli atuty twojej urody, a ukryje mankamenty. Fryzury gwiazd zobacz w serwisie Stylistka.

21:51, grazyneczkax , Fryzury
Link Komentarze (1) »
niedziela, 11 stycznia 2009
Retro fale na studniówkę

Takie modne fryzury osiągniesz poprzez nawinięcie wilgotnych włosów na grube wałki. Po umyciu nałóż na nie piankę modelującą lub spryskaj lotionem do układania włosów. Nawiń małe pasma włosów aż do samego końca. Gdy wyschną delikatnie rozwiń, na górze przygładź grzebieniem, zwilżonym żelem nabłyszczającym lub woskiem (nie za dużo! żeby nie obciążać włosów). Loki podkreśl palcami zwilżonymi tym samym kosmetykiem. Utrwal fryzurę lakierem.

 

21:17, grazyneczkax , Fryzury
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 03 listopada 2008
Modny bob
Znów modny jest bob. Gladki, z długą, opadającą na oczy grzywką. Ta fryzura nadaje indywidualny, nieco kanciasty wizerunek. Tajemniczy.
10:27, grazyneczkax , Fryzury
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 28 lipca 2008
Zmiana fryzury... w Internecie!

Wgrywasz swoje zdjęcie, a następnie przymierzasz dowolne peruki - we wszystkich kolorach, o dowolnych długościach - i dopasowujesz je do swojej twarzy.

To łatwy sposób na wybór fryzury doskonałej. Widzimy siebie w najróżniejszych wariantach, na które nigdy byśmy się nie zdecydowały, aż wreszcie znajdujemy coś ekstra!

Źródło: http://www.stylistka.pl/fryzury/

09:42, grazyneczkax , Fryzury
Link Komentarze (1) »
czwartek, 20 marca 2008
Fryzury lat 60-tych
Uczesanie idealne dla wysokich, smukłych kobiet o prostych, gęstych włosach. Nie poleca się go niskim paniom, gdyż długie, proste włosy skracają optycznie sylwetkę. Fryzura wyszczupli okrągłą twarz, pociągłą jednak nadmiernie wydłuży.

Strzyżenie. Włosy są przycięte w linii prostej. Ewentualne delikatne wycieniowanie końcówek doda fryzurze witalności.

Jak modelować? Podsuszone naturalnie włosy zwilżamy mleczkiem wygładzającym. Szczotkujemy płaską szczotką, mając pochyloną głowę. Następnie tworzymy przedziałek (dowolnie: na środku, z boku lub zygzakowaty) i delikatnie przygładzamy pasma od nasady po końce.

Do wyprostowania włosów możemy też użyć prostownicy lub wymodelować wilgotne kosmyki na bardzo grubej, okrągłej szczotce.
19:37, grazyneczkax , Fryzury
Link Komentarze (1) »