Blog > Komentarze do wpisu
Fryzury lat 60-tych
Uczesanie idealne dla wysokich, smukłych kobiet o prostych, gęstych włosach. Nie poleca się go niskim paniom, gdyż długie, proste włosy skracają optycznie sylwetkę. Fryzura wyszczupli okrągłą twarz, pociągłą jednak nadmiernie wydłuży.

Strzyżenie. Włosy są przycięte w linii prostej. Ewentualne delikatne wycieniowanie końcówek doda fryzurze witalności.

Jak modelować? Podsuszone naturalnie włosy zwilżamy mleczkiem wygładzającym. Szczotkujemy płaską szczotką, mając pochyloną głowę. Następnie tworzymy przedziałek (dowolnie: na środku, z boku lub zygzakowaty) i delikatnie przygładzamy pasma od nasady po końce.

Do wyprostowania włosów możemy też użyć prostownicy lub wymodelować wilgotne kosmyki na bardzo grubej, okrągłej szczotce.
czwartek, 20 marca 2008, grazyneczkax

Polecane wpisy

  • Dobór fryzury

    Jednym z sekretów piękna hollywoodzkich gwiazd jest idealnie dobrana do kształtu twarzy fryzura. Jeśli poznasz fryzury gwiazd , ty również będziesz mogła dopaso

  • Retro fale na studniówkę

    Takie modne fryzury osiągniesz poprzez nawinięcie wilgotnych włosów na grube wałki. Po umyciu nałóż na nie piankę modelującą lub spryskaj lotionem do układania

  • Modny bob

    Znów modny jest bob. Gladki, z długą, opadającą na oczy grzywką. Ta fryzura nadaje indywidualny, nieco kanciasty wizerunek. Tajemniczy.

Komentarze
2010/03/19 11:57:03
Hej! Bardzo spodobał mi się Twój blog, na 100% będę częściej wpadał! :) Przy okazji, popatrz na tę stronkę : www.przedluzaniewlosow.com - znalazłem dopiero co w sieci; są na niej ciekawe porady na temat przedłużania włosów, i włosów ogólnie - jeśli masz jakiś problem, lub chcesz zaczerpnąć informacji, to powinnaś zajrzeć :)